POČÍTAČE TREND

Firma TREND computer vyrábí již od roku 2005 stolní počítačové sestavy TREND. Počítače stavíme z komponent dlouhodobě prověřených výrobců. V přehledu jsou orientační ceny, které upřesníme dle aktuálních cen komponent, případně upravíme dle individuálních požadavků zákazníka. Sestavy jsou obvykle k dodání již do následujícího pracovního dne.

Počítač TREND Basic

Nejlevnější počítačová sestava TREND Basic je vhodná pro základní práci a pro výuku na počítači. Sestava je vhodná pro seznámení s počítačem a pro děti či starší lidi. Obsahuje monitor LCD s úhlopříčkou 18,5″ (1366 x 768), klávesnici a myš. Dle přání je možné sestavu doplnit o další užitečné vybavení (tiskárna, reproduktory, atd.). V počítači je nainstalován nejnovější operační systém Windows 10 a spousta užitečných aplikací – antivirový program, kancelářský balík Office, přehrávače videí a hudby, prohlížeče a programy na stahování, Skype, hudební DJ, nástroje pro vytváření grafiky a prohlížení fotek, hry, atd. Sestava TREND Basic je výborná volba pro nenáročné uživatele za příznivou cenu.

Cena: 10 000,- vč. DPH

 

Počítač TREND Classic

Osobní počítač TREND Classic s 4jádrovým procesorem Intel i5 je univerzální domácí počítač s vynikajícím výpočetním výkonem. O bleskový provoz se postará 16GB operační paměť, úložiště pro vaše osobní data má 1 TB, takže o místo na disku nouze nebude. Na počítači se vyřádí naprosto každý. Grafická karta GeForce GTX 750 Ti, 2GB umožňuje spuštění moderních her a proto i nároční hráči si přijdou na své. Sestava obsahuje monitor LCD s úhlopříčkou 23,6″ (1920×1080)  s vestavěnými reproduktory, klávesnici a myš. V počítači je nainstalován nejnovější operační systém Microsoft Windows 10 a další užitečné programy, abyste mohli počítač ihned začít naplno používat. Sestava je doplněna o DVD vypalovací mechaniku a univerzální čtečku paměťových karet.

Cena: 15 000,- vč. DPH

Počítač TREND Power!

Osobní počítač TREND Power! s čtyřjádrovým a čtyřvláknovým procesorem Intel Core i5 je navržen pro náročnější hráče a pro výborné multimediální vyžití. Sestava je u nás již několik let velmi oblíbená a zákazníci je nakupují nejčastěji, protože je zde velmi příznivý poměr cena/výkon. Počítač je vybaven 32GB operační pamětí, která spolu s procesorem zajistí vysokou provozní rychlost a minimální čekací dobu v programech i hrách. Počítač má primární SSD disk o velikosti 120 GB, který je určen pro rychlou práci systému a programů a dále sekundární disk o velikosti 1TB, na který budete ukládat ostatní data. Tato kombinace zaručuje rychlou odezvu při načítání programů a zároveň obrovské místo pro filmy, muziku a další dokumenty. V sestavě je použita grafická karta GeForce GTX 750 Ti, 2GB, GDDR5, 128bit, která vám zařídí úžasný zážitek z her. Její operační paměť 2 GB je dostatečně dimenzovaná na většinu současných her a to při vysoké zobrazovací schopnosti a plynulosti obrazu. Herní zábava bude konečně opravdový zážitek! Sestava obsahuje monitor BENQ MT LCD 24″ (1920×1080). V počítači je nainstalován nejnovější operační systém Microsoft Windows 10 a další užitečné programy, abyste mohli počítač ihned začít naplno používat. Sestava je doplněna o DVD vypalovací mechaniku a univerzální čtečku paměťových karet. Dále je možné přidat reproduktory, volant, joystick, apod. Počítač je uložen v krásné stylové skříni. Počítač je vhodný pro všechny typy uživatelů a užije si s ním zaručeně celá rodina.

Cena: 20 000,- vč. DPH

Je možné domluvit i instalaci a předvedení počítače přímo u zákazníka. Obrázky jsou pouze ilustrační.